Корзина
31 отзыв
Все Под Контролем
+380 (68) 783-62-60
Контакты
 • Телефон:
  +380687836260
  +380505773135
 • Контактное лицо:
  Сергей, Александр.
 • Адрес:
  Рабочая 8 , Днепр, Днепропетровская область, Украина
 • Email:
  vp.k@ukr.net

Як закріпити відповідальність на підприємствах

Як закріпити відповідальність на підприємствах
Як закріпити відповідальність на підприємствах за допомогою сигнальних пристроїв.

27.02.17

Попит на системи контролю доступу постійно зростає. Пов'язано це в першу чергу з рішенням керівництва закріпити відповідальність за несанкціонований доступ, в другу - убезпечити саме підприємство.

Адже, як відомо, основними причинами виникнення техногенних надзвичайних ситуацій якраз і є:

Низька відповідальність посадових осіб.
Недостатність контролю за потенційно небезпечними об'єктами на виробництві.
Зниження загального рівня техніки безпеки на виробництві.
А наслідки цього непередбачувані:

Загроза життю та заподіяння шкоди здоров'ю людей.
Збиток, нанесений навколишньому природному середовищу.
Поломка дорогого устаткування.
Руйнування різних об'єктів, в т.ч. будівель.
Для довідки:

За статистикою в Україні 75% надзвичайних ситуацій мають техногенну природу, причому в 60-70% випадків причиною є людський фактор.

ЯКИМ ЧИНОМ ЗАХИСТУ АКТУАЛЬНЕ?

Контроль. При виборі технічних засобів для вирішення даного завдання ми стикаємося з обмеженням. Адже до технічних засобів, встановленим на промислових підприємствах, пред'являється ряд особливих вимог. Як бути?

Одним з економічно ефективних способів контролю є установка сигнальних пристроїв (пломб), які стійкі до впливу агресивних середовищ. Температура використання сигнальних пристроїв (пломб) коливається в межах від -40 ° С до + 85 ° С.

В чому полягає унікальність І ПЕРЕВАГИ СИГНАЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ (пломб)?

Пломбу можна охарактеризувати як пристрій, який об'єктивно (механічно, без участі людини) здатне надійно засвідчити свою власну цілісність або її відсутність. Якщо зміцнити пломбу на опечатувати об'єкті таким чином, що розтин об'єкта пломбування неминуче спричинить порушення цілісності пломби, пломба починає виконувати функцію сигнального пристрою - індикатора недоторканності або несанкціонованого доступу.

Сучасні пломбувальні пристрої мають ряд переваг:

Простота використання: установка без додаткових приладів.
Незворотність і висока стійкість до несанкціонованого доступу: конструкція і дизайн пломб дозволяють легко розрізняти сліди доступу.
Відсутність можливості підміни і підробки: завдяки унікальним номером сигнального пристрою (пломби) легко ідентифікувати об'єкт в процесі експлуатації і вести точний облік.
Чіткість нанесеної інформації: крім основних даних можливе нанесення логотипу організації, найменування відділу, цеху з метою швидкої візуальної ідентифікації.
Стійкість до дії агресивного середовища: матеріал стійкий до впливу агресивних середовищ, а діапазон робочих температур - від -40 ° С до +85 ° С.
КОЛИ І ДЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ?

Незважаючи на те, що вибухозахищені шафи управління, пускачі, щити освітлення, силове обладнання, заземлюючих пристроїв, модулі захисту та комутації та подібні до них об'єкти по нормативно-правовим актам необов'язково пломбувати, більшість компаній вже сьогодні використовують сигнальні пристрої (пломби), встановлені на ручки управління, складові частини або сам корпус обладнання. Таким чином, керівник цілком вирішує 4 основні завдання:

Запобігає небажаному проникненню сторонніх осіб.
Здійснює візуальний контроль доступу до обладнання.
Попереджає ризик використання пошкодженого обладнання.
Закріплює відповідальність між співробітниками всередині організації.
ЯК ЖЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ?

Разом з безпекою необхідно враховувати і збереження складного, дорогого вантажу при транспортуванні. У цьому випадку роль підтвердження факту удару або перевороту, які можуть привести до можливих прихованим пошкоджень, візьмуть на себе спеціальні індикатори удару. Їх використання при транспортуванні спеціалізованого обладнання дозволяє в значній мірі знизити ризик і ймовірність аварій, екологічних і техногенних катастроф.

А ваша компанія готова вирішити проблему доступу і закріпити відповідальність за співробітниками - як всередині організації, так і на всьому шляху логістичного ланцюжка? Дзвоніть за телефонами
+380 (56) 732-45-08
+380 (50) 577-31-35, MTC
+380 (68) 783-62-60, Київстар
ми запропонуємо вам пораду умов застосування сигнальних пристроїв (пломб) і індикаторів збереження саме на вашому підприємстві.

Предыдущие статьи